Київська академія мистецтв запрошує на навчання школярів

Київська академія мистецтв запрошує на навчання школярів

З 25-го червня до 3-го липня триватиме прийом документів для вступу учнів у 1-11 класи КДАМ ім. М. І. Чембержі Київська Академія мистецтв.

Прийом документів буде відбуватися відповідно попередньої онлайн-реєстрації за запрошенням.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:
+380933904654 – Ірина;
+380985065869 – Світлана.

Київська Академія мистецтв (КАМ) – навчальний заклад, створений у 1994 році як Київська дитяча Академія мистецтв та реорганізований у 2018 році у Муніципальний заклад вищої освіти.

В основі концепції освітньої діяльності Академії лежить інноваційна ідея безперервної мистецької освіти – початкова, середня та вища школи в одному закладі.
Засновником та автором концепції безперервної освіти в одному закладі був народний артист України, професор, академік Національної академії мистецтв України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, композитор і музично-громадський діяч Михайло Чембержі.

Київська дитяча Академія мистецтв імені М. І. Чембержі діє як середня спеціалізована мистецька школа. Працює у чотирьох мистецьких напрямах:

  • Образотворче мистецтво.
  • Театральне мистецтво.
  • Музичне мистецтво.
  • Хореографічне мистецтво.

Середня спеціалізована мистецька школа КДАМ ім. М. І. Чембержі – єдина в Україні має театральний і хореографічний мистецькі компоненти. У школі працюють видатні педагоги за власними авторськими програмами.