Як вибрати кухонний комбайн для великої родини

Як вибрати кухонний комбайн для великої родини

Спочатку кухонний комбайн було створено, щоб полегшити життя домогосподаркам. Але зараз цей побутовий прилад наскільки вдосконалено та додано безліч можливостей, що процес його вибору став надто складним.

Як визначитися, буде використовуватися та чи інша функція, які кухонні комбайни підійдуть для великої родини або ж де часто готують, читайте у нашій статті.

Що «вміє» робити кухонний комбайн

Це універсальний прилад, що замінює собою багато дрібної кухонної техніки: м’ясорубку, блендер, ніж, міксер, тертку.

Основні функції кухонного комбайну:

 • Перемелювати продукти.

 • Дрібно різати м’ясо та овочі: на слайси, кубиками, «у локшину», фрі для картоплі.

 • Витискати сік з овочів та фруктів.

 • Місити тісто.

 • Подрібнювати кавові зерна.

 • Терти продукти як на тертці.

 • Збивати крем.

Така функціональність можлива завдяки великій кількості насадок – чим більший комбайн, тим ширші його можливості. Далі ми розглянемо, як саме обирати багатофункціональний прилад.

На що звернути увагу під час вибору

Ось важливі опції, котрі впливають на рішення про купівлю:

 • Кількість додаткових функцій.

 • Потужність.

 • Місткість та матеріал чаші.

 • Можливості керування.

Потужність впливає на час роботи та кількість інгредієнтів, яку за раз машина здатна обробити. Наприклад, для чаші 1,5 л потрібна потужність 300 Вт. Звичайно є більші прилади з чашею 4,5 л. Їхня потужність вражає – близько 1 000 Вт. Але це суттєво впливає на ціну техніки.

Від об’єму та якості ємності залежить робота машини. Зазвичай чаші виробляють з пластику, скла чи нержавки. У недорогих кухонних приладах встановлено пластикові чаші. Скло вважають практичним – посуд можна мити у посудомийці, гріти у мікрохвильовці та ставити до морозильника.

Тепер щодо керування пристроєм, особливо коли у нього занадто багато функцій. Є моделі з механічним «ручним» керуванням, але сучасні прилади мають електронне табло. Прилад самостійно аналізує продукти – щільність, вагу, та обирає потужність для їхньої обробки.

Популярні моделі у 2020 році

У цій статті ми виділили трійку популярних у 2020 році моделей кухонних комбайнів. Такий міні-рейтинг нам надали спеціалісти інтернет-магазину Stylus.

Найпопулярніші моделі:

 1. Braun FX 3030.

 2. Kenwood KVL 8470 S.

 3. MPM Product MRK-11.

Першу сходинку посів прилад німецького бренду – Braun FX 3030. Його особливість у тому, що комбайн має дві окремі чаші, що не конфліктують між собою. Коли потрібно щось окремо нарізати чи змішати для родинної вечері – у господині є така можливість. Braun має сім насадок, тому замінює купу дрібної техніки. Він натре сир, подрібнить овочі, зробить пружне тісто, зблендерить різні інгредієнти та вичавить сік. До суттєвих переваг можна віднести приємну ціну.

Kenwood KVL 8470 S – надсучасний прилад, котрий, крім типових налаштувань, має всі можливі для комбайна функції, навіть насадку для приготування суфле та цитрус-прес. У цій машині встановлено металеву чашу на 6,7 л та окрему місткість для збивання в блендері на восьми режимах. Ціна трохи «кусається», але ж зручність та функціональність не може коштувати дешево.

І третю сходинку посів MPM Product MRK-11 – комбайн польського виробництва з невисокою ціною. Пристрій має достатню потужність, кілька режимів. Машина вміє замішувати тісто, дрібнити, шинкувати та терти продукти, витискати сік. Зручно, що для блендеру та міксеру передбачено дві окремі чаші. Потрібно лише визначитися, де на кухні зберігати такий арсенал, адже прилад укомплектовано додатковими насадками, що займають багато місця.

Матеріал розміщено на правах реклами