Де у столиці збудують багаторівневі розв’язки для транспорту

Де у столиці збудують багаторівневі розв’язки для транспорту

Багаторівневі транспортні розв’язки будуватимуть, здебільшого, в периферійній частині міста та на лівому березі. На думку розробників проєкту Генерального плану Києва, таким чином можна буде зменшити навантаження від внутрішнього транзитного транспорту на вуличну мережу в центральній та частково в серединній зоні міста.

Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан».

– Розробники проєкту Генплану вирішили відмовитись від будівництва транспортних розв’язок у різних рівнях у центральній частині міста. У межах Малої кільцевої дороги (проспект Валерія Лобановського, вулиця Олени Теліги тощо) передбачається звести їх лише на подовженні Залізничного шосе. Виняток становить розв’язка на площі Героїв Великої Вітчизняної війни та передмостова правобережна розв’язка на Подільському мостовому переході, – повідомив начальник комунальної організації «Київгенплан» Сергій Броневицький.

Будівництво багаторівневих транспортних розв’язок заплановано на Харківській площі та на перетині вулиці Бориспільської з Харківською трасою, на проспекті Романа Шухевича, вулицях Братиславській та Оноре де Бальзака, на Дарницькій площі, на вул. Привокзальній, поблизу станції метро «Чернігівська», на проспекті Академіка Палладіна, Великій окружній дорозі, на площі Валерія Марченка.

– Водночас у проєкті Генплану Києва акцентовано увагу на розвитку громадського транспорту, зокрема швидкісного позавуличного. Передбачається, що з часом саме громадський транспорт відіграватиме провідну роль у перевезенні пасажирів, – додав Сергій Броневицький.

Нагадаємо, два нові автовокзали та три автостанції відкриють у столиці.

Титульне фото – розв’язка судді Гаррі Прегерсона, Каліфорнія