На фасаді столичного кінотеатру безкоштовно покажуть українське кіно

На фасаді столичного кінотеатру безкоштовно покажуть українське кіно

Культурний центр «АртБратислава» організовує відкриті кінопокази на фасаді кінотеатру.

На цьому тижні покажуть:

25.06. четвер – «Іван Сила»

Фільм оповідає незвичайну історію життя Івана Фірцака, який народився в червні 1899 року в селі Білки Іршавського району на Закарпатті. У 18 років він став артистом чехословацького цирку і побував у 64 країнах світу, дивуючи всіх своїми перемогами. Чемпіон Чехословаччини з важкої атлетики та боротьби, чемпіон Європи з культуризму. За неймовірну силу він отримав прізвисько Іван Сила – Кротон.
Іван Фірцак виграв чимало поєдинків з відомими борцями світу. З рук британської королеви він отримав шолом і пояс, оздоблені золотом та діамантами. Американська преса називала його найсильнішою людиною XX століття. 1937 року в самому розквіті своєї слави він повернувся на Батьківщину.

26.06. п'ятниця –«Той, хто пройшов крізь вогонь»

Фільм розповідає про долю хлопця з Полтавщини, Івана Додоки, який стає радянським військовим льотчиком.
Але доля складається так, що йому доводиться пройти німецький полон, радянські табори, і зрештою, волею долі, потрапити до Канади, де він стає вождем тамтешнього індіанського племені.

27.06. субота – «Секс і нічого особистого»

Коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на новорічні свята до свого друга Василя. Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною, яка обіцяє зробити з нього супер-героя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина.

Початок о 21:30.
Адреса: вул. Олександра Архипенка, 5.
Вхід вільний.

Нагадаємо, столична філармонія влаштує концерт творів «фортепіанного Паганіні».