В Україні відкривають другу хвилю лікарень через COVID-19

В Україні відкривають другу хвилю лікарень через COVID-19

В Україні 24 червня зафіксований новий антирекорд щодо захворюваності на коронавірус – 940 нових випадків за добу. Щоб забезпечити медичною допомогою усіх людей, які потребують госпіталізації, міністерство охорони здоров'я почало розгортати лікарні другої хвилі. 

Про це очільник МОЗ Максим Степанов заявив на традиційному щоденному брифінгу.

– Ми вже працюємо над розгортанням лікарень другої хвилі, які будуть надавати допомогу хворим на коронавірусну інфекцію. Тобто ми уже усвідомлюємо, що в деяких областях, з таким відношенням людей до наших рекомендацій, іде зростання кількості пацієнтів, яких госпіталізують і які потрапляють в лікарні – а в лікарні забирають лише людей із важким перебігом хвороби – тобто це не безсимптомний перебіг. Тому нам треба розгортати другу хвилю наголосив Максим Степанов.

За його словами, уже другий тиждень поспіль в Україні іде зростання кількості нових випадків COVID-19. При цьому збільшилася кількість людей, у яких виявили пневмонію. За минулу добу – це 958 осіб.

Максим Степанов вкотре закликав українців дотримуватися протиепідемічних заходів і не наражати і себе та своїх близьких на небезпеку.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», у столиці – новий антирекорд із захворювання на коронавірус.