Майже 4 тисячі столичних випускників не складатимуть ЗНО

Майже 4 тисячі столичних випускників не складатимуть ЗНО

Майже 4 тисячі цьогорічних випускників – тобто кожен п'ятий – не реєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн конференції.

У четвер, 25 червня, стартує сесія ЗНО. Столична влада ухвалила рішення про необов`язкове складання ЗНО для тих випускників, які не збираються цього року вступати до вищих навчальних закладів України. Таке рішення ухвалили і на державному рівні також.

– Хочу повідомити, що кожен п’ятий випускник – шкіл, коледжів, професійно-технічних училищ Києва – цього року не складатиме ЗНО. Це – майже 4 тисячі осіб. Усього ж на зовнішнє незалежне оцінювання в столиці зареєструвалися 31 тисяча людей. 22 тисячі з них – випускники цього року. Всі інші – закінчили навчальні заклади у минулі роки, – зазначив Кличко.   

Для безпеки тих, хто складатиме ЗНО та педагогів, місто вирішило задіяти якомога більше приміщень закладів освіти. Щоб не збирати в одному приміщенні надто багато людей. 

– Усього підготували 7 тисяч аудиторій у понад 150-ти закладах. До проведення ЗНО місто долучило майже 7 тисяч педагогів. У всіх пунктах тестування в столиці  завчасно здійснять дезінфекцію. Також вони забезпечені антисептиками. А кожен учасник отримає захисну маску, – сказав Віталій Кличко.