Постраждалі через вибух на Позняках родини отримають від 50 тисяч грн

Постраждалі через вибух на Позняках родини отримають від 50 тисяч грн

Міська влада ухвалила рішення про надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про виділення коштів і надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух. Усі постраждалі родини отримають по 50 тисяч гривень. Тим, хто отримав тяжкі травми, виділять по 80 тисяч. Мешканцям із ушкодженнями середньої важкості виплатимо по 70 тисяч гривень. Ті ж, у кого легкі травми, отримають по 60 тисяч. А люди, які втратили близьких, отримають по 100 тисяч гривень за кожного загиблого. Я підписав відповідне розпорядження і найближчим часом люди отримають ці кошти, – повідомив Кличко.

Що стосується нового житла для всіх постраждалих мешканців, мер нагадав, що запропонував прем’єр міністру варіант, як можна допомогти людям. Половину коштів на житло для них може надати місто. А половину – виділити уряд.  

– Київ готовий виділити з резервного фонду 30 мільйонів гривень для вирішення житлової проблеми людей, в будинку яких стався вибух. Йдеться або про надання грошової компенсації за ринковою вартістю житла. Або про придбання і передачу квартир, підкреслив Віталій Кличко.