Трагедія на Позняках: шахраї хочуть нажитися на сироті

Трагедія на Позняках: шахраї хочуть нажитися на сироті

Після вибуху, який стався в житловому будинку на вулиці Соломії Крушельницької, активізувалися не лише рятувальники, а й навіть шахраї.

На біді 18-річної Насті Недашківської, в якої на Позняках загинула сім'я, намагаються нажитися нечисті на руку ділки. Про це повідомляє начальник сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю головного управління ДСНС України у Києві, офіцер служби цивільного захисту Світлана Водолага.

– Наші психологи працюють на місці вибуху, надають допомогу постраждалим, в тому числі й Анастасії, яка втратила у цій трагедії свою родину. У соцмережах, почали з'являтися підозрілі пости з номерами карток начебто для допомоги Насті! Але вона не знає тих, хто збирає для неї кошти. Невже хтось хоче використати її трагедію для власної наживи? Попереджаю всіх: у нас є номери всіх карток тих, хто дійсно допомагає дівчинці, – сказала Світлана Водолага.

У соцмережі появилося звернення новоспеченої «родички» Олександри Левченко: виступаючи в ролі «сестри» загиблої Інни Недашківської (матері Насті), вона попросила всіх небайдужих, щоб нарахували кошти на її картку.

Як стало відомо «Вечірньому Києву», насправді кошти для постраждалої Насті збирає її рідний дядько – Сергій Савчук. Коли він написав про це в соцмережі, шахрайка вирішила стати «тіткою» осиротілої дівчини. 

У квартирі Недашківських загинули троє людей: 45-річна Інна, її чоловік – 50-річний Володимир та їх старший син – 29-річний Євген. 18-річна Настя врятувалася лише тому, що знаходилась у ванній.