Пробіг під каштанами «приніс» Центру дитячої кардіології та кардіохірургії майже 6 тисяч комплектів хірургічного одягу

Пробіг під каштанами «приніс» Центру дитячої кардіології та кардіохірургії майже 6 тисяч комплектів хірургічного одягу

Завдяки одній із наймасштабніших благодійних акцій в Україні «Пробіг під каштанами», Центр дитячої кардіології та кардіохірургії отримав суттєву допомогу. За кошти зібрані благодійниками придбали понад 6 тисяч комплектів хірургічного одягу.

– Незважаючи на те, що цього року Пробіг відбувся у незвичному онлайн форматі, це не завадило майже чотирьом тисячам учасників з різних куточків України і світу долучитись до ініціативи #ПробігONлайн. Мета підтримка працівників медичної сфери у період пандемії. Завдяки цьому вдалось зібрати майже 376 тисяч гривень, з яких для Центру придбані нестерильні комплекти хірургічного одягу у кількості 6 183 одиниць, – повідомили в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії.

Головний лікар Центру Володимир Жовнір, який вже майже 25 років поспіль бере безпосередню участь у Пробігу, подякував організатору Ірині Кузнєцовій та іншім організаторам Пробігу. Він висловив сподівання, що проведення благодійної акції «Пробіг під каштанами» буде й надалі спрямоване на підтримку центру.

Нагадаємо, волонтери подолали дистанцію пробігу за усіх охочих, хто не зміг долучитися до цього свята спорту.