«Український Копперфілд»: 7-річний фокусник грає з вогнем

«Український Копперфілд»: 7-річний фокусник грає з вогнем

Другокласник Сашко Загарій став рекордсменом у номінації «Наймолодший в Україні ілюзіоніст».

На рахунку криворізького школяра – майже 70 фокусів. Про це повідомляє Національний Реєстр Рекордів України.

– Ми вже багато років стежимо за розвитком наших дітей-рекордсменів. Дуже хочеться, аби маленькі таланти, досягаючи успіху, у дорослому професійному житті не покидали нашу країну, – таке побажаннявисловила керівниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

Після фіксації рекорду, маленького Сашка привітали у рідній Криворізькій школі № 103.

– Це не просто перемога! Це величезний копітка щоденна праця семирічного чоловічка, який не під силу багатьом дорослим! Я спостерігала, як Саша довго і старанно йшов до цієї вершини. Це гідно поваги і захоплення! Я пишаюся своїм учнем-зірочкою, – написала у Facebook класна керівниця 2-Б класу Лариса Рашевська.

Незважаючи на свій дитячий вік, Загарій вміє робити трюки не лише з хустинками, квітами і парасольками, а й навіть із вогнем і левітацією.

Семирічний українець навіть утер носа знаменитому американському фокуснику Девіду Копперфілду, який почав виступати на професійній сцені в 12-річному віці.

Сашко захопився фокусами лише торік, коли готувався до Восьмого березня.

– На мамине свято хлопчики хотіли порадувати дівчаток і вчителів своїми талантами. Саша сказав, що всі його захоплення (акробатика, плавання, джиу-джитсу, малювання) – не для привітання. Він підготував свої виступи з першими фокусами, які вивчав самостійно: за допомогою книжок та інтернету. Його улюблені фільми – «Ілюзіоніст», «Престиж», «Ілюзія обману». Коли йдеться про фокуси, син цитує улюблену фразу: «Фокусники нікого не обманюють. Вони просто не розкривають очевидні речі». Останнім часом захоплюється книгами «Научные фокусы и загадки», «Фантастические звери и места их обитания», а також серією романів про Гаррі Поттера, – розповіла мама рекордсмена, Дар`я Макеєва.

Нещодавно рекордсмен отримав запрошення на навчання у Британії – у мовній школі «Burlington School London».

Готуючись до свого 8-ліття, Сашко хоче встановити новий рекорд, який вже пройшов експертну оцінку. Але наразі своє «ноу-хау» він тримає у сімейному секреті родини Загарій.