На виготовлення електронних квитків для столичних учнів планують виділити 44 мільйони гривень

На виготовлення електронних квитків для столичних учнів планують виділити 44 мільйони гривень

Місто має забезпечити учнів закладів загальної середньої освіти Києва та ліцеїстів військових ліцеїв електронними квитками. Повноцінно система е-квитка запрацює у столиці з 1 липня. 

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати внесли зміни до Комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2019 – 2022 роки. 

Минулоріч для виготовлення учнівських електронних проїзних документів місто передбачило 31,5 мільйона гривень. У результаті було зроблено понад 28 тисяч карток на загальну суму 3,5 мільйона. Решту коштів – майже 28 мільйонів гривень – будуть освоювати цього року. 

 Загалом фінансування програми у частині виготовлення електронних квитків для учнів закладів загальної середньої освіти та ліцеїстів військових ліцеїв Києва складає 44 мільйони гривень. Із них 28 мільйонів ми переносимо з минулого року. Окрім того, на цей рік додатково виділяємо 8 мільйонів. Таку ж суму закладаємо на наступний 2021 рік. Так ми зможемо забезпечити понад 300 тисяч учнів електронними квитками для проїзду в громадському транспорті, – розповів голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков. 

Проєкт рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

Нагадаємо, до Дня батька показали статистику про вік, у якому українські чоловіки стають татами.