Кличко буде висуватися у мери Києва від своєї політичної сили

Кличко буде висуватися у мери Києва від своєї політичної сили

Мер Києва Віталій Кличко висуватиметься в мери Києва від своєї політичної сили, а також поведе команду на місцеві вибори, зокрема в Київраду.

Про це Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

– Я багато років є лідером політичної сили «УДАР», що завжди боролась і відстоювала демократичні європейські цінності. І, як уже говорив, висуватимусь в мери від своєї політичної сили. А також поведу команду на місцеві вибори, зокрема, – в Київраду. Так, ми спілкуємося щодо співпраці демократичних сил з різними політиками і з різними партіями. Ми в команді зважували всі можливі варіанти і ухвалили рішення йти своєю політсилою. Якщо кияни знову довірять мені бути мером і реалізовувати їх очікування, – я переконаний, мені потрібно спиратися на команду, з якою я буду втілювати зміни в столиці, – сказав Кличко.

Він зауважив, що є головою Асоціації міст України і завжди відстоював і буде відстоювати інтереси місцевого самоврядування.

– А те, що там хтось говорить, ніби я хотів бути головнішим і таке інше – повна нісенітниця. Мені вистачає регалій і титулів. Іще раз зауважу: заради захисту інтересів громадян, місцевого самоврядування, ми будемо готові співпрацювати з усіма демократичними силами, які діятимуть за правилами і порядно, – наголосив Віталій Кличко.