Пляж на Троєщині отримав міжнародний знак якості

Пляж на Троєщині отримав міжнародний знак якості

Муніципальний пляж «Троєщина», що на березі затоки річки Десенка, вперше отримав міжнародну екологічну відзнаку «Блакитний прапор».

Про це повідомляє КП «Плесо».

Нагадаємо, що «Блакитний прапор» – міжнародна нагорода, якою з 1987 року щорічно відзначають пляжі у багатьох країнах світу, що відповідають 33-ом критеріям та вимогам.

Незалежне журі оцінює якість води, комфорт та безпеку на пляжі, екологічний менеджмент, рівень сервісу тощо. Екологічний сертифікат видається на 1 рік. Дію статусу продовжують після міжнародної перевірки лише за умови подальшого дотримання суворих вимог програми «Блакитний прапор».

Пляж «Троєщина» є одним із найбільш відвідуваних пляжів Києва. За один літній день ним користуються до 10 тисяч людей. На пляжі функціонують 2 рятувальні пости.

Тут облаштовані фонтанчики, сучасні дитячий та спортивний майданчики. Душові кабіни та громадська вбиральня обладнані необхідними пристосуваннями для людей з інвалідністю.

Крім пляжу «Троєщина» «Блакитний прапор» отримали ще 7 муніципальних пляжів Києва: «Дитячий», «Венеція», «Молодіжний», «Золотий», «Веселка», «Пуща-Водиця» та «Галерний».

– Відкриття пляжів – це черговий тест на свідомість для киян. Коронавірус нікуди не подівся. І на пляжах теж треба дотримуватись елементарних правил безпеки – соціальна дистанція, санітайзери, сказав мер Києва Віталій Кличко, після того, як підняв «Блакитний прапор» над «Троєщиною».

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», на двох пляжах столиці купатися не рекомендують.