Довкола будинку, в якому стався вибух, встановили огорожу і працює рятувальна техніка

Довкола будинку, в якому стався вибух, встановили огорожу і працює рятувальна техніка

Поліція оточила по периметру будинок, у якому вибухнув газ, і не підпускає близько до будівлі ні журналістів, ні мешканців сусідніх висоток.

Про це з місця події повідомляє журналіст «Вечірнього Києва».

На місці працює рятувальна техніка. Навколо будинку - встановили огорожу.

-Вибух був «об’ємним», зі сторони фасаду, де у будинку розташовані кухні. Це свідчить, що причиною вибуху був таки газ. А поверх, на якому трапився вибух, легко вирахувати зі зворотньої сторони будинку – там теж є пошкодження, - розповів «Вечірньому Києву» підполковник Нацгвардії Сергій Коваленко.

Нагадаємо, мер столиці Віталій Кличко, який перебуває на місці події, запевнив, що люди, які постраждали в наслідок вибуху в багатоповерхівці на вулиці Соломії Крушельницької 1/5, будуть забезпечені тимчасовим житлом.

-За попередньою інформацією, вибух стався на 7 поверсі. 2 людини загинули. Одну людину госпіталізували до столичної лікарні швидкої допомоги. Всіх інших мешканців будинку евакуювали. Ми надамо всім тимчасове житло на базі одного зі столичних інтернатів. Зараз люди отримують всю необхідну допомогу, - повідомив мер Києва. -  Нам відомо,  що  по стояку, що обвалився в наслідок вибуху, проживає понад 100 людей. Тому сказати точно, що під завалами нікого не залишилось, ми поки не можемо. Працюють рятувальники. Їм потрібен час, аби розібрати завали, - заявив Віталій Кличко.

Журналіст  «Вечірнього Києва»  добрався до рятувальних машин і спостерігає за роботами з розчищення завалів.

Фото Валентина КОВАЛЬСЬКОГО