Шмигаль пообіцяв, що Уряд зробить усе можливе, щоб допомогти людям, що постраждали від вибуху

Шмигаль пообіцяв, що Уряд зробить усе можливе, щоб допомогти людям, що постраждали від вибуху

На місці вибуху будинку по вулиці С. Крушельницької перебувають голова МВС Арсен Аваков та керівник ДСНС Микола Чечоткін.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

-Тримаю ситуацію на особистому контролі. На місці події перебувають голова МВС Арсен Аваков та керівник ДСНС Микола Чечоткін. Від них оперативно отримую інформацію про хід рятувальних робіт та розслідування причин вибуху. Доручив, щоб у понеділок це питання розглянула комісія ТЕБ і НС. Щиро співчуваю родинам загиблих. За попередніми даними, це дві людини. Сподіваюсь, що жертв не стане більше. Наші рятувальники докладають для цього всіх зусиль, - написав Денис Шмигаль.

Шмигаль зазначив, що Уряд детально вивчить причини вибуху та зробить усе можливе, щоб допомогти людям, що постраждали. З цього питання тримають  зв'язок з міським головою Києва Віталієм Кличком та Офісом Президента.

Сьогодні в Києві у багатоповерховому будинку стався вибух, внаслідок чого загинули люди. Попередня версія — вибух газоповітряної суміші, що призвело до руйнування міжповерхових перекриттів 4, 5, 6, 7 поверхів.

Нагадаємо, під завалами у будинку у якому вранці стався вибух, за інформацією мешканців, може залишатись від 2 до 6 людей. Тривають пошуково-рятувальні роботи. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, який теж перебуває на місці вибуху.