Мешканці усіх масивів західної частини Києва з водою

Мешканці усіх масивів західної частини Києва з водою

У ніч з 20-го на 21-е червня спеціалісти Київводоканалу успішно завершили роботи на водопровідній насосній станції «Виноградар-3», де здійснено заміну двох запірних арматур діаметром 1400 мм. Водопостачання масивів Новобіличі, Микільська Борщагівка, Нивки і Галагани, Виноградар, Святошин, Академмістечко, Біличі, а також селищ Горенка та Пуща-Водиця повністю відновлено. Мешканці усіх цих масивів з водою.

Про це повідомили у ПрАТ «АК «Київводоканал.

-Це дуже важливий і корисний досвід для нас з двох причин, - сказав голова правління генеральний директор ПрАТ «АК «Київводоканал» Дмитро Новицький.По-перше, ми спрацювали так, що мешканці масивів, які забезпечує водою «Винорадар-3», не відчули великих незручностей у зв’язку з пониженням тиску у мережі. Ми заздалегідь почали оповіщати киян про це і вони мали змогу зробити необхідний запас води. Крім того, дев’ять автоцистерн з питною водою постійно працювали у цих районах. По-друге, цей успішний досвід для нас ми будемо застосовувати і надалі, оскільки чимало об’єктів потребують реконструкції та модернізації. А саме оновлення та підвищення надійності роботи наших станцій є пріоритетом нашої роботи. Якісна питна вода завжди буде в оселях мешканців столиці. Хочу подякувати киянам за розуміння та підтримку, а київводоканальців за їхню віддану працю та відповідальне ставлення до своєї роботи.

Як наголосив Дмитро Новицький, за нормативами такі роботи мають виконуватися протягом 2-х діб, але через злагоджену професійну роботу фахівців Київводоканалу їх завершили майже на добу раніше. 

Нагадаємо, що ще на квітень нинішнього року була запланована ця робота. Але через пандемію COVID-19 та карантинні обмеження її перенесли. Заміна двох великих засувок на водопровідній насосній станції "Виноградар-3", яка збудована у 1982 році, була конче необхідна, адже стара запірна арматура вже критично зношена і це могло б призвести до аварійних ситуацій, тож замінити її треба було якнайшвидше. 

Перед запуском після ремонтних робіт  промили водогони, аби забезпечити високу якість води, що потрапить до домівок киян. 

Але, у Київводоканалі радять, якщо із крану  почала йти вода, якість якої викликає у вас сумнів, не панікувати. Таке може статись через те, що  внутрішньобудинкова мережа певний час не використовувалась, а зараз водопостачання відновилось із належним тиском.  В такому випадку треба просто спустити воду протягом кількох хвилин, поки вона не стане прозорою.