Актори лялькового театру у новій виставі перетворяться на лікарів

Актори лялькового театру у новій виставі перетворяться на лікарів

21 червня, з нагоди Дня медичного працівника Замок на горі пропонує переглянути ЧИТАКЛЬ!  Актори читатимуть текст нової пʼєси та розігруватимуюь окремі сцени. Таким чином глядачі познаймляться з майбутньою виставою"Зубата втрата", премʼєра якої відбудеться закінчення карантину. 

Кажуть, що діти бояться відвідувати стоматолога через біль, а дорослі - через вартість послуг. У майбутній виставі боятися буде абсолютно нічого, адже це фантазія, в якій можливо все - від гігантського бургера, що оживає, до стареньго зуба, котрий вибиває чічітку. 

Вистава обіцяє бути у дусі часу - безпечною та стерильною. Актори - це лікарі. Костюми - це захисний медичний спецодяг. Незмінним залишається одне - творчий азарт, влучний гумор, захоплива історія та море позитивних вражень! 

Коли і де: запис читаклю викладений на каналі театру в YouTube та буде доступним 21 та 22 червня.

"Зубата втрата" - результат творчої співпраці постановників з Національною спілкою театральних діячів України. Режисерка Катерина Лукʼяненко брала участь у роботі першої Лабораторії драматургії (робота якої тривала з червня 2019 по лютий 2020) та працювала під творчим наглядом куратора лабораторії Павла Ар’є. Драматургічний текст "Зубатої втрати" було презентовано на Фестивалі сучасної драми. Діти у Києві 14-16 лютого 2020 року на сцені Київського академічного театру драми та комедії на Лівому березі Дніпра.