У найкоротшу ніч року Олег Скрипка влаштує антивірусне ворожіння

У найкоротшу ніч року Олег Скрипка влаштує антивірусне ворожіння

21 червня, у День Літнього Сонцестояння, Олег Скрипка ізнов збирає всіх онлайн у компанії молодих натхненних чарівниць - ЯНА БРИЛИЦЬКА, NAVKA та ULIANA ROYCE. Їх творчість сповнена таїни, містики та ультрамодного сучасного звучання! Та ще здивує гостей вечірки надзвичайний гість-сюрприз.

Саме у цю ніч в Україні здавна відзначали свято Івана Купала. Такі дні завжди вважалися особливими, і мали містичне значення... Ця купальська ніч відзначається і досі за старим стилем. Причому свято сонцестояння мають майже всі народи світу. Бо повсюди сонце є панівним владикою над усім живим, і його зеніт означає найвищий розквіт всіх сил природи. Тому і дотепер у нас свято сонцестояння асоціюється з поклонінням силам природи, а дівчата і досі часто практикують обрядове ворожіння.

Це буде четвертий концерт у форматі онлайн-бенкет: музика, спілкування та смачне вино/ Також усі глядачі можуть поставити свої питання під час ефіру та гарно провести час!

Трансляція події відбудеться з Концерт Холу VV22 на PlayitPlay.com. Взяти участь у перегляді концерту можна безкоштовно. 


ОНЛАЙН VECHORNYTSI з Олегом Скрипкою та гостями
Коли:
21 червня о 19.00
Де: на сайті
Детальніше