Кімнати для комунальників: у столиці обладнують місця перепочинку та душові

Кімнати для комунальників: у столиці обладнують місця перепочинку та душові

Для водіїв та комунальників, які працюють позмінно, у столиці оновлюють кімнати відпочинку. У Дніпровському районі на базі виробничих приміщень комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» облаштовано два приміщення: для потреб водіїв спецтехніки та для працівників аварійно-ремонтної служби.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, який особисто оглянув приміщення. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

За словами Петра Пантелеєва, дуже важливо створювати нормальні умови для робітників житлово-комунальної сфери – прибиральників, водіїв спецтехніки та представників інших професій, щоб подолати гостру нестачу кадрів.

– Місто прагне створити нормальні й комфортні умови та забезпечити гідну зарплатню для працівників комунальної сфери. Інакше люди просто не приходитимуть працювати. Керуючі компанії розпочали оснащення приміщень для водіїв спецтехніки. Їхня робота важка й відповідальна, особливо взимку, під час снігопадів, коли водії тракторів працюють цілодобово. Є люди з інших міст, які хочуть працювати, але не можуть дозволити собі оренду житла. Тому на базі автотранспортної служби зроблені кілька кімнат, де працівники можуть зробити перерву, поїсти, скористатися душовою тощо. Є окрема кімната для виробничих нарад та планування роботи. Це невеличкі, але чисті й комфортні приміщення, які створюють підґрунтя для цивілізованого ставлення до персоналу та його нелегкої роботи, – пояснив Петро Пантелеєв.

Таку практику поширюватимуть в інші райони міста, щоб залучити більше людей і подолати трудову міграцію, що сьогодні, безумовно, існує в галузі.

За словами директора керуючої компанії Дніпровського району Сергія Прогонюка, додаткових бюджетних коштів на переоснащення приміщень та закупівлю меблів не залучено, підприємство зробило це в рамках господарської діяльності.