Відома телеведуча проінспектувала підготовку другої кризової кімнати столиці

Відома телеведуча проінспектувала підготовку другої кризової кімнати столиці

Кімната кризового реагування є одним із елементів ефективної системи протидії та запобігання домашньому насильству. Тож сьогодні, 18 червня, місце підготовки другої кризової кімнати столиці відвідала делегація у складі заступника голови КМДА Марини Хонди, регіонального координатора Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine Костянтина Бойчука, Почесного посла Фонду ООН у галузі Народонаселення Маші Єфросиніної, голови Дарницької РДА Ярослава Лагути та інших.

– Про необхідність кімнат кризового реагування ми говоримо вже давно. Менше ніж місяць тому, перший такий заклад було відкрито на правому березі Києва і потреба тільки підтвердилася. Але одна «кризова кімната» на чотиримільйонне місто замало. Тому ми вже розглядаємо створення другої такої на лівому березі. Зацікавилася цим проєктом і Маша Єфросиніна, а Фонд Народонаселення ООН в Україні UNFPA Ukraine висловився про готовність допомогти у реалізації, –  зазначила Марина Хонда. 

Щотижня у місті фіксується близько 450 звернень щодо домашнього насильства. Кімната кризового реагування покликана допомогти постраждалим, чиє життя – у небезпеці.