У столиці продовжать Залізничне шосе і збудують перехоплюючі паркінги

У столиці продовжать Залізничне шосе і збудують перехоплюючі паркінги

Проєктом Генерального плану Києва передбачено будівництво додаткової магістралі – подовження Залізничного шосе, яке розвантажить вулиці в історичній частині міста.

Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан».

– Вулична мережа столиці потребує розвитку. У більшості європейських міст показник щільності магістральної мережі в декілька разів вищий, ніж у Києві, пояснив начальник КО «Київгенплан» Сергій Броневицький.

Подовження Залізничного шосе виконуватиме функцію повноцінного правобережного підходу до Дарницького мостового переходу, який розвантажить існуючі мостові переходи, зокрема Південний та міст Патона, які вже вичерпали свій ліміт пропускної спроможності.

– Наш пріоритет – це створення громадських та пішохідних зон, особливо у центрі Києва, розвиток громадського транспорту, перш за все рейкового, створення відокремлених смуг для руху громадського транспорту, розвиток веломережі. Передбачається, що з часом саме громадський транспорт відіграватиме провідну роль у перевезенні пасажирів. Але водночас не менш важливе будівництво перехоплюючих паркінгів, розв’язок, мостів, а також магістралей. Тому що 25 % населення користуються приватним автотранспортом, і для них також потрібно створити комфортні умови, – додав Сергій Броневицький.

Нагадаємо, два нові автовокзали та три автостанції відкриють у столиці.