За київськими учнями будуть слідкувати через е-квитки

За київськими учнями будуть слідкувати через е-квитки

В електронних учнівських квитках мають передбачити функції, що дозволятимуть моніторити поїздки школярів.

Батьки зможуть відслідковувати місцезнаходження своїх дітей через е-квитки. Про це стало відомо на засіданні постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

За даними Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, учнівські поїздки відображатимуться через мобільний додаток Kyiv Smart City.

– Учнівський е-квиток матиме багато функцій. У ньому будуть додаткові можливості для того, щоб відстежувати переміщення дітей. Цей функціонал уже розробляється: він передбачає, що до електронного квитка додаватимуть функції, зручні для учнів і їхніх батьків. На лицьовому боці е-квитка розмістять персональні дані, необхідні для ідентифікації учня: його фото, прізвище, ім`я та по батькові, а також навчальний заклад, – розповів начальник управління розвитку інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури Максим Івченко.

В учнівському квитку мають передбачити електронні ключі для доступу до різних сервісів та можливостей: починаючи від проїзду в громадському транспорті і закінчуючи пільговим входом до закладів культури.

У майбутньому е-квиток має стати інструментом для користування електронним кабінетом із онлайн щоденником і шкільними завданнями.

Для виготовлення таких квитків із міського бюджету необхідно витратити понад 44 млн грн: у 2020 році – 36 млн грн, у 2021 – 8,25 млн.