Леви і носороги з квітів з’являться на Печерську

Леви і носороги з квітів з’являться на Печерську

Вже завтра, 19 червня, на території Печерського ландшафтного парку стартує літня виставка квітів у новому форматі. А поки у парку тривають останні приготування – висаджують чорнобривці та встановлюють фігури тварин. 

Головними героями виставки стануть 3D фігури мешканців південної півкулі, а це понад 30 видів тварин, серед яких тигри, леви, носороги тощо. Всього буде представлено понад 200 тисяч квітів різних видів: петунія, сурфінія, портулак, турецька гвоздика.

Ми хотіли створити на території парку справжній куточок дикої природи, для цього поєднали топіарні фігури разом з квітучими композиціями. Сподіваємось, що ця виставка допоможе українцям відволіктися від карантину і поганих новин, – розповідає керівник компанії-оператора Печерського ландшафтного парку Grand Event Денис Погорєлко.

На території парку діятимуть певні обмеження, пов’язані з карантином. Зокрема, відвідувачі допускатимуться на територію парку лише у захисній масці, також буде проводитися контроль кількості відвідувачів, що одночасно перебуватимуть на території парку.

Виставка триватиме до 26 липня. На відвідувачів чекатимуть яскраві квіткові фотозони для селфі та зони відпочинку для. 

  • Коли: з 10:00 до 20:00 без вихідних.
  • Де: вул. Лаврська, 33 (метро «Арсенальна»).

Ціна: 100 гривень – дорослий, дитячий – 25 гривень.
Для дітей до 7 років, пенсіонерів, багатодітних родин, учасників АТО, інвалідів 1 групи, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – вхід безкоштовний.