Майже 400 київських підприємств отримали допомогу під час карантину

Майже 400 київських підприємств отримали допомогу під час карантину

Столичні підприємці збережуть понад 7 тисяч робочих місць завдяки тому, що їм виплатять допомогу по частковому безробіттю.

Про це повідомили в Київському міському центру зайнятості.

– Можливістю отримати допомогу по частковому безробіттю вже скористалися сотні підприємців столиці. Так, за період з 4 травня по 16 червня 2020 року 381 підприємству малого та середнього бізнесу надано допомогу по частковому безробіттю на період карантину. Це дозволить зберегти робочі місця майже 7,5 тисячі працівників, повідомив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

У столиці продовжується виплата допомоги по частковому безробіттю за сприяння Київського міського центру зайнятості працівникам малого та середнього бізнесу. Нещодавно до них додалася ще одна категорія: фізичні особи – підприємці, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами.

Варто нагадати: допомога по частковому безробіттю не оподатковується. Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування єдиного внеску, але не більше мінімальної заробітної плати (4 723 грн) на місяць, вона надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Нагадаємо, як ФОПу отримати допомогу по частковому безробіттю: інструкція.