Вікіпедія влаштовує конкурс на кращі фотографії України

Вікіпедія влаштовує конкурс на кращі фотографії України

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Метою конкурсу є створення під вільною ліцензією якомога повнішої бази фото об’єктів природно-заповідного фонду. 

Взяти участь у конкурсі від «Вікіпедії» можуть як професійні фотографи, так і любителі. Щоб долучитися, треба завантажити протягом липня фото природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу. 

– В Україні конкурс пройде вже восьмий рік поспіль. Ми прагнемо зібрати фото, що зможуть представити українські природні пам’ятки та заповідні території у найбільшій онлайн енциклопедії світу, а також будуть доступні під вільними ліцензіями і для інших проєктів. Також конкурс привертає увагу до стану збереження природи, – розповідає членкиня організаційного комітету Наталія Ластовець

Організатори конкурсу відзначать переможців у двох основних номінаціях: «кількісній» та «якісній». У першій переможцями стануть учасники, які сфотографують найбільше пам'яток (перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не були сфотографовані в межах конкурсу). У другій переможуть автори найкращих фотографій. У кожній номінації буде визначено як 10 всеукраїнських переможців, так і переможця у кожному регіоні України.

Переможці будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі та позмагаються на міжнародному рівні. Детальніше з усіма умовами можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, в Україні «спіймали» рожевого птаха.