За пів року в столиці пройшло понад 500 молодіжних заходів

За пів року в столиці пройшло понад 500 молодіжних заходів

За перше півріччя у столиці провели близько 500 молодіжних заходів, до участі у яких приєдналися 40 000 осіб.

Про це повідомили на V засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання під головуванням в. о. першого заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, яке проходило онлайн. Головним питанням було перенесення молодіжних заходів у місті, проведення яких обмежили через пандемію.

– Проте ще велика кількість запланованих зборів-походів, наметових таборів та квестів ми вимушені перенести на друге півріччя через пандемію. Перше та головне – це безпека аудиторії, а саме молоді та дітей. Тому усі заплановані проєкти, які так люблять у столиці, – фестиваль «З Україною в серці», зліт «День героя», фестиваль «Звитяга нескорених» – обов’язково будуть проведені, але у більш безпечний для здоров’я час. Ми, спільно з молодіжним відділом Департаменту та спорту, плануємо продовжувати працювати та дивувати киян новими проєктами, – зазначив Валентин Мондриївський.

Також на друге півріччя заплановані заходи: фестиваль «Андріївські вечорниці», фестиваль «Сильні України, акція «Богатир. Козак. Повстанець», віртуальні екскурсії та патріотичний квест «Живе місто. Київ епохи незалежності» та ще низка патріотичних проєктів до визначних подій міста та України.

Нагадаємо, діти без літа: уряд не дав добро на відкриття таборів.