Унікальну оперу в прямому ефірі презентують київські музиканти

Унікальну оперу в прямому ефірі презентують київські музиканти

17 червня RADZ презентує унікальний мультимедійний проєкт: zoom-опера «Дети обрели субъектность». Це прем’єра абсурдистської імпровізаційної zoom-опери з дивовижними візуальними спецефектами.

Опера побудована на основі імпровізації проекту RADZ та генеративному відео від Photinus studio. 

Герої опери – випадкові особи, що породили безліч таїнств і світів, які послужили проголошенню шалених гімнів молодої картопельки, порваним брюкам та іншим  дивовижним екслібрисам. Вони всіляко намагаються перешкоджати 37-кілометровим провінціалам, що розростаються вшир і ввись, і які намагаються відібрати у них святе – поезію, супи, мозаїки і незліченність. 

Основна музична форма опери – «Арія-Дитя»: те, що формується, паросток, немовля. Їй притаманні всі характерні риси майбутньої арії, але поки що вона перебуває в стадії становлення: це арія-пагін, арія-мікрогрін. 

Дійові особи: 

Хор Бобров – болгарський підприємець, який винайшов квантовий табуреточник м’ясного рабовласництва для боротьби з провінціалами.
Григорій Грижа – найвеличніший провінціал, 37 кілометровий самовисунутий директор скотобійні імені Леопольда фон Жужбельмана.
Борис Рубашкін – невидимий імператор провінціалів, що ніяким чином на них не впливає.
Ібрагім Тамарович Бздрунц, Атмосфера Івановна Бздрунц – подружжя, яке марно намагається здобути безкоштовний абонемент на аудієнцію до Карла Маркса та його дружини Альпійської Курочки, аби зупинити кровопролиття.
Богуслав Щьочко – уявний друг Бориса Рубашкіна (ще більш невидимий за самого імператора), що намагається запросити його на 500 літрів кави.
Чарльз Дічкінс – крадій-рецидивіст, який щойно поцупив товарний потяг, наповнений свіжозрізаними нігтями подружжя Бздрунців.
Міхаіл Птічкенковскавскій – маленький хлопчик 9 років, збирає кореневища селери, аби зробити магічний відвар для порятунку його улюбленого підручника з техніки допитів та катувань.
Ернест Супчік – імпресаріо внутрішніх органів Григорія Грижі, що домігся всесвітнього концертного туру його підшлунковій залозі найвеличнішими оперними театрами світу.

Виконавці:

Дмитро Радзецький – електро-гітара, клавішні, диригент.
Сергій Радзецький – бас-гітара, клавішні.
Олег Пахомов – ударні, перкусії.
Назгуль Шукаєва – вокал.
Юрій Зморович – вокал, звукові об’єкти.
Михайло Сарана – тенор-саксофон, флейта.
Дмитро Марков – баритон-саксофон.
Максим Коломієць – гобой, електроніка.Коли: 17 червня о 19:00.
Де: бажаючі можуть доєднатися то перегляду прем'єри опери в онлайн прямому ефірі. Лінк на перегляд буде доступний на сторінці RADZ.
Також у всіх охочих буде можливість підтримати проект благочинними внесками одразу ж на сторінці перегляду. Детальніше про оперу на сторінці події.