Відео про київські закинуті об'єкти набрало сотні тисяч переглядів

Відео про київські закинуті об'єкти набрало сотні тисяч переглядів

У мережі Youtube розміщений цикл урбаністичних досліджень «Проєкт Вторгнення» (Insiders Project) на YouTube. Зокрема, дослідники побували в покинутих тунелях київського метро та на заводі «Арсенал».  Усі серії проєкту доступні для глядачів України та вже мають понад 3,8 мільйона переглядів.

Епізоди циклу «Проєкт Вторгнення» (InsidersProject) розповідають про екстремальні міські дослідження закинутих українських локацій. Усього на каналі є 10 серій, а також два відео makingof (одне з яких присвячено Чорнобилю).

Найбільш популярними за переглядами та вподобаннями стали серії:
- «Покинуті тунелі Київського Метро», присвячена закинутим тунелям підземки – 759 тисяч переглядів та понад 33 тисячі уподобань;
- «Київський Завод «Арсенал». Приховане підземне виробництво», у якій знімальна група досліджувала підземні частини підприємства – 662 тисячі переглядів та понад 20 тисяч уподобань. 

У рамках циклу були зняті епізоди «Будинок із зіркою», «Київський Завод «Арсенал». Приховане підземне виробництво», «Законсервоване сховище часів холодної війни», «Київський Південний Міст. Внутрішні Комунікації Мосту і його Верхівка», «Законсервований Вугільний Завод в Черкаській області», «Старовинна Підземна Річка «Клов», «Київський Завод «Більшовик». Законсервоване Виробництво», «Покинуті тунелі Київського Метро», 40-хвилинний фільм «Чорнобиль» у двох частинах, а також два спеціальні випуски. 

ОПИС

Тунелі, бомбосховища, метро, підземні річки, законсервовані заводи, найвищі мости і дахи – ці важкодоступні локації, що знаходяться під землею, на землі і над землею, побудовані в різні історичні епохи, стали об'єктами досліджень «Проєкту Вторгнення». Перед знімальною командою стоїть завдання будь-що проникнути всередину об'єктів, адже це дуже важко! Доводиться спускатися по кволих сходах в глибокі колодязі, підійматися на найвищі точки дахів, мостів та веж по зовнішнім конструкціям, сплавлятися по підземних річках, і часто – без страховки... Міські дослідження доступні тільки відчайдухам і досвідченим екстремалам. Завдяки «ПроєктуВторгнення» глядач опиниться за межею дозволеного, побачить зворотний бік міста і відчує, наскільки крихке людське життя в порівнянні з тисячолітньою міццю нещадного мегаполіса.

Творча група:
Режисери: Ангел Ангелов, Микита Стрижевський.
Продюсери: Микита Стрижевський, Катерина Вишневська.
Оператор: Ангел Ангелов.
Автори сценарію: Дмитро Громов, Микита Стрижевський, Ангел Ангелов, Артем Бабурін.

Нагадаємо, подорож у минуле: київські місця для прогулянок під час спеки.