Скандальну виставу онлайн презентує київський театр «Актор»

Скандальну виставу онлайн презентує київський театр «Актор»

Сьогодні о 20:00 відбудеться прем'єра гейміфікованого онлайн спектаклю «Містер Баттерфляй» від столичного театру «Актор». Це віртуальний трилер із залученням глядача для дорослої аудиторії. 

ПРО ЩО

Сучасна система управління персоналом робить все можливе для того, аби видалити людський фактор, щоб максимально формалізувати стосунки між службовцями. Однак чим більше таких зусиль прикладається, тим більшого значення набуває емоційний фактор. І найважливіші рішення в цій дегуманізованій сфері приймаються під впливом емоцій.
Новий час – новий герой. Йдеться про zoom та його жителів. Персонажі намагаються потрапити на престижну вакансію в одній з IT-компаній, на кожного чекає низка складних випробувань, але залишитися має тільки один. 

У головних ролях: Народний артист України Олексій Вертинський, трупа Театру «Актор», випадково обрані глядачі.

ОСОБЛИВОСТІ 

Вистава, де саме глядач впливає на сюжет та вирішує чи достойні учасники продовжувати цю гру. Створено на основі реальних подій та Методу Гронхольма.

Спектакль здобув скандальну славу через переписку акторки з продюсером театру Славою Жилою, в якій вона обурилася відвертою пропозицією щодо участі у виставі. 

Наш спектакль має вікові обмеження 18+, він не для дітей та вразливих глядачів. Присутні епатаж, сцени насилля, еротика, кохання, зрада. Все як в крутому блокбастері, але вживу, – розповідає художній керівник театру «Актор» Слава Жила.У прямому ефірі задіємо глядачів. Це експеримент, таке спробуємо вперше. Будуть завдання, і глядачі визначають, чи герої виконують своє завдання. Голосуванням їм нараховувати бали чи видаляти. І таким чином впливати на дію.

«Містер Баттерфляй»
Коли:
16 вересня о 20:00.
Де: zoom.
Вартість квитків: 300 грн. Замовити.