Два нові автовокзали та три автостанції відкриють у столиці

Два нові автовокзали та три автостанції відкриють у столиці

Транспортні потоки у столиці впорядкують. Зокрема, розробники проєкту Генерального плану Києва передбачили відкриття двох сучасних автовокзалів та трьох автостанцій.

Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан».

Автовокзали будуть у районі житлового масиву «Теремки» (південний і західний напрямки) та в районі Харківської площі (північний, східний і південно-східний напрямки).

Крім того, намічено будівництво ще трьох нових автостанцій – «Новобіличі», «Троєщина» та «Лісництво», а також реконструкція двох існуючих автостанцій: «Дарниця» і «Полісся». Водночас передбачається припинення експлуатації Центрального автовокзалу, автостанцій «Поділ», «Південна» та «Дачна».

– Таке рішення прийняте для покращення обслуговування пасажирів і перевізників міжміського автобусного сполучення, а також, що дуже важливо в умовах перевантаженого міського  трафіку, щоб виключити рух міжміських автобусів вулицями міста, – пояснюють у Київгенплані.

Із матеріалами проєкту нового Генплану можна ознайомитися на сайті розробника (КО «Київгенплан») за посиланням: http://kyivgenplan.grad.gov.ua.

Кияни мають змогу ще до громадських слухань, які відбудуться після закінчення обмежувальних заходів, ретельно вивчити матеріали проєкту і надати свої зауваження і пропозиції на електронну адресу: kyivgenplan.prop@gmail.com.

Нагадаємо, лівий берег столиці матиме свій центр, етнографічний музей та рекреаційні зони.