Столичні спортсмени показали приклад, як рятувати життя

Столичні спортсмени показали приклад, як рятувати життя

Департамент молоді та спорту, спільно з Міністерством молоді та спорту України та організацією Червоний Хрест України, ініціювали акцію #перемогаунасвкрові.

Показали приклад усім киянам та першими здали кров київські спорстмени – «найсильніша людина світу» Василь Вірастюк, разом із керівниками Федерації стронгмену України Сергієм Конюшком та Олександром Лашиним. Також до акції долучилися заслужений тренер України з художньої гімнастики Ірина Блохіна та дворазова срібна призерка Олімпійських ігор з академічного веслування Світлана Мазій. Вони закликали киян не стояти осторонь та зазначили, що врятувати життя – це найважливіша перемога в житті кожного.

У час пандемії COVID-19 кількість донорів значно зменшилася, що призвело до значного дефіциту крові в українських медичних закладах. Саме тому питання донорства наразі є дуже важливим.

 Про такі проблеми варто говорити голосно. І ми закликаємо всіх долучитися до благодійної справи та допомогти тим, хто потребує донорської крові у щоденній боротьбі за своє здоров’я та життя! – зазначила начальниця молодіжного відділу Департаменту молоді та спорту Леся Яремійчук.

Всеукраїнська донорська акція стартувала 12 червня на базі Київського міського центру крові та є безстроковою. Нагадаємо, тиждень донора: як кияни можуть приєднатися.