У центрі Києва відремонтують старі двори: список

У центрі Києва відремонтують старі двори: список

У Києві в кожному районі міста продовжується розпочата в минулому році масштабна програма із заміни асфальтового покриття прибудинкових територій та міжквартальних проїздів.  

Наразі у Шевченківському районі звітують, що вже завершені роботи за 10 адресами:

  • вул. Івана Гонти, 5 та 9;
  • вул. Грозненська, 18;
  • вул. Академіка Грекова, 22;
  • вул. Данила Щербаківського, 33; 35; 37; 39; 41.
  • вул. Багговутівська, 40.

Ще за 16 адресами тривають роботи. Зокрема: на вул. Лисенка, 4; 4-а, Салютній, 6; 8; 10; Багговутівській 8/10, Печенізькій 1/7; 8, Щербаківського 58; 60-б; 60-г; 60-д; 61; 64; 66; 68

– Нагадаю, що в цьому році, рамках реалізації масштабної програми мера Києва Віталія Кличка, заплановано оновити асфальтне покриття за 74 адресами, – коментує очільник Шевченківської райдержадміністрації Олег Гаряга. – Роботи тривають за графіком, тож завершити їх мусимо приблизно на початку серпня. До речі, у 2019 році ми оновили асфальтне покриття прибудинкових територій та міжквартальних проїздів на 140 об’єктах. Це один із найбільших показників по місту серед усіх районів за кількістю локацій, де був проведений ремонт асфальтного покриття. Тож поступово зовнішній вигляд прибудинкових територій та дворів у нашому районі змінюється на краще. Все робимо, крок за кроком. Я докладаю максимум зусиль, щоб Шевченківський район ставав комфортнішим та гарнішим.