Ластівки зупинили ремонт на столичному пляжі

Ластівки зупинили ремонт на столичному пляжі

Насип, який створили підрядники при виконанні ремонтних робіт на пляжі «Молодіжний», став домівкою для перелітних ластівок. Тому роботи призупинили.

Про це повідомили у КП «Плесо».

На південній частині острова Долобецький, вздовж р. Десенка та Венеціанської протоки, триває капітальний ремонт елементів благоустрою пляжу «Молодіжний» (Друга черга).

У квітні цього року з метою вирівнювання берегової лінії робітники вирили траншею вздовж берега. Внаслідок цих робіт над водою утворилися великі валуни пухкого піску. Саме їх і використали ластівки, які прилетіли до берегів Дніпра на початку травня, аби створити собі гнізда. Коли робітники КП «Плесо» помітили у свіжостворених насипах піску гнізда, роботи були призупинені.

Наразі техніка та ремонтники на майданчику не працюють. Чекають, поки птахи виведуть пташенят та полишать свої гнізда. За ствердженням орнітологів, це буде через тиждень-два.

Відповідно до законодавчих норм, виконання ремонтних робіт не передбачає проведення екологічної експертизи. А техніка, що працювала на березі, за оцінками спеціалістів, не порушувала допустимий рівень шуму. Не злякались шуму і ластівки, які обрали саме це місце для виведення пташенят.

Нагадаємо, за місяць у парку «Муромець» завершать масштабні будівельні роботи.