На директорку школи у Києві завели справу щодо поширення коронавірусу

На директорку школи у Києві завели справу щодо поширення коронавірусу

Держпродспоживслужба столиці звернулася до правоохоронних органів порушити кримінальну справу проти директора однієї зі столичних шкіл – за порушення правил самоізоляції після підтвердження захворювання на коронавірус.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Окремо хочу звернути увагу всіх щодо відповідальності за нараження інфікованими на небезпеку інших людей. Якщо ви почуваєтеся зле, якщо маєте симптоми коронавірусу чи вже підтверджений діагноз – ізолюйтеся вдома, викликайте лікарів, не йдіть в публічні місця та не контактуйте з іншими людьми. Бо в нас шокуючий випадок. Як виявилося, директор школи, яка захворіла на коронавірус, спілкувалася з великою кількістю людей, коли вже отримала позитивний тест на COVID19!Вона нікому нічого не сказала і встигла сходити на роботу. Держпродспоживслужба міста звернулася до правоохоронних органів щодо порушення проти директора кримінальної справи, повідомив мер столиці. 

Він також зазначив, що серед персоналу ще трьох дитячих садків міста виявили хворих на коронавірус або людей з підозрою на COVID-19.

– Усі три садки не працювали, але готувалися до відкриття і прийому дітей. Зокрема, у дитсадку № 804 в Оболонському районі захворіла вихователька. У садку № 495 Шевченківського району – підозра на коронавірус в інструктора з фізкультури. А в закладі № 651 у Солом’янському районі виявили, що в музичного керівника садочка захворіла вся родина. Тобто, ця жінка – контактна особа. Вона тепер – на самоізоляції. Усі три садочки місто поки не відкриє, наголосив Віталій Кличко.