Театр на Липках продовжує безкоштовний показ вистав

Театр на Липках продовжує безкоштовний показ вистав

Під час карантину Театр на Липках пропонує ознайомитися зі своїми виставами для дітей та дорослих, які можна подивитися вдома. Посилання на спектакль доступне на сайті протягом доби. 

Розклад показів онлайн вистав
Посилання на перегляд безкоштовної відеотрансляції шукайте у день показу на цій сторінці.

ДРАМА «СМАК МЕДУ» 14+ (ДОСТУП ДО 15.06, 18:00)

Яким довгим буває шлях до любові. Герої вистави «Смак меду» у постановці Юрія Кочевенка за однойменною п’єсою Шейли Ділені, шукають один одного в пітьмах власного нерозуміння тих скарбів, які весь час існують поруч із ними. Мабуть тільки пройшовши тяжкий шлях жорстокості і бруду, втрат та розчарувань людина навчається цінувати вічні радості буття.

16.06 ВТ 19:00 – МЕЛОДРАМА «БЕЗ ВИНИ ВИННІ» 16+ (ДОСТУП ДО 17.06, 18:00)

П’єса О. Островського «Без вини винні» про закулісне життя театру, а в режисерській інтерпретації Віктора Гирича – це поняття множиться в кілька разів. Щоб увиразнити типовість ситуації, режисер вплітає в сюжет окремі сцени з п’єси К. Гуцкова «Річард Севедж, або Син однієї матері».
Ця постановка не вказує як краще зробити, чого уникати, а либонь, пунктиром позначає больові точки. Театр у своїй суті відображає життя, тож споглядаючи його, легше знаходити власні орієнтири.

17.06 СР 18:00 – КАЗКА «НЕВИДИМА З СОЛОДКОГО КОРОЛІВСТВА» 5+ (ДОСТУП ДО 18.06, 18:00)

Чарівний пензлик переносить Казкаря у Солодке Королівство. Герой сам створив цей світ та його мешканців. Проте в певний момент його творіння заживе власним життям. Почнуть відбуватися загадкові й магічні речі, персонажі покажуть себе з невідомих боків, сюжет наповниться таємницями та небезпечними моментами. Хто ж впливає на розвиток цієї історії – сам Казкар чи якась невідома сила? 

18.06 ЧТ 19:00 – ПОВІСТЬ ДЛЯ ТЕАТРУ «ЧАЙКА» 14+ (ДОСТУП ДО 19.06, 17:00)

За А. Чеховим.
Нерозділене кохання руйнує долі чеховських героїв. Теплий літній вечір, публіка збирається на березі річки для перегляду вистави в стилі «нове мистецтво». Її спеціально для своєї коханої Ніни Зарічної придумав та поставив молодий драматург Трепльов. Та всі його зусилля марні. На березі цього романтичного місця і Ніна, і ті, що зібралися споглядати дійство – люди, що страждають від нерозділеного кохання. Перед глядачем розгортаються історії людей, які втратили напрямок, людей з невлаштованими долями та болісними пошуками розуміння...

19.06 ПТ 18:00  КАЗКА «ЛЕ ТЯБ БЕТ» 8+ (ДОСТУП ДО 20.06, 18:00)Події музичної вистави, що розгортаються спочатку на даху королівського палацу, а згодом у його просторій залі, відбуваються саме у переддень Нового року. Сажотрус, який рідко спускається з даху, вирішує проникнути у палац через димохід. Власне, він щороку туди потайки спускається під час новорічних свят, аби помилуватися святково вбраною ялинкою та … Принцесою.

20.06 СБ 19:00 – КРИМІНАЛЬНА КОМЕДІЯ «ВОВКИ ТА...» 16+ (ДОСТУП ДО 21.06, 17:00)


За О. Островським.
Сила грошей в усі часи була рушійною силою. Заради них люди йдуть на будь-які вчинки. Гроші надають людині владу, силу, впевненість у собі. Ця гонитва за здобиччю перетворює людину на тварину і тоді вже в світі homo sapiens діють звірячі закони. У цьому шаленому житті є вовки, а є вівці. Але, як відомо, Фортуна, річ не постійна і якщо сьогодні тобі пощастило стати вовком, то завтра ти можеш з легкістю перетворитись на вівцю.
 
21.06 ВС 18:00 МУЗИЧНА ВИСТАВА «КОРОЛЬ ДРОЗДОБОРОД» 7+ (ДОСТУП ДО 22.06, 18:00)


Живе собі у замку красива, але дуже вередлива принцеса. Сватаються до принцеси поважні представники інших держав. Та принцеса не тільки відмовляє їм, але знаходить в кожному якусь ваду, висміює їх і дає їм образливі прізвиська. Та одного разу замок відвідує молодий король, в якому все бездоганно... Але й у ньому принцеса знаходить маленький недолік і прилюдно ображає його. Розгнівавшись, її батько-король дає обіцянку, що видасть заміж свою вередливу доньку за першого, хто зайде у ворота королівського замку.
Подивившись цю музичну виставу, маленькі глядачі обов’язково наспівуватимуть прекрасні мелодії почутих пісень, надовго запам’ятають королівський бал або комічне сватання женихів. Діти із захопленням слідкуватимуть за смішними і повчальними пригодами Принцеси у лісовій хащі чи на міському ринку. Перевірена віками казка навчить дитину людяності, доброті, терпінню, повазі до себе та інших.

Нагадаємо, театр Франка виклав на один день легендарну виставу