За місяць у парку «Муромець» завершать масштабні будівельні роботи

За місяць у парку «Муромець» завершать масштабні будівельні роботи

«Вечірній Київ», після публікації «Під час карантину у парку «Муромець» будують величезну алею», вирішив детально показати на фото масштаб будівельних робіт.

Фото Марії Лисенко
Фото Марії Лисенко

Популярний парк із природнім (екологічним) грунтовим дорожнім покриттям нині перетворили на будмайданчик довжиною 800 метрів. Тепер замість грунту й травички тут укладають дорожню плитку, яка зробить це місце ще більш гарячим, адже тут немає затінку від дерев. За словами будівельників, велосипедну доріжку вони мають завершити вимощувати до кінця червня.

Як ми повідомляли раніше, в нинішньому році розпочали другу чергу перетворень максимально природного парку на заплавних луках на стандартний парк із твердим покриттям. Нині тут роблять Алею спогадів. Поряд викопали «Містичне болото».

Нагадаємо, що на території острова  Муромець є два заповідники – Муромець-Лопуховатий, що займає територію 270 гектарів і Муромець – Бобровня в 30 гектарів, вони недоторканні, а сам острів має площу понад 800 га. Ділянка, яку нині всіляко переробляють, на думку архітекторів, які у 2017 році затверджували проєкт, потребувала  впорядкування, застосування до неї на практиці понять стаціонарного (ближче до Московського мосту) і регулярного рекреаційного використання. Вона має кордони – від Московського моста до закінчення парку Дружби народів, і від річки Дніпро до річки Бобровня. Сюди ж входить і спортивний інноваційний парк «Х-парк».

Фото Марії ЛИСЕНКО, «Вечірній Київ»