Перший міжнародний рейс прибув до Борисполя: аеропорт нагадує правила

Перший міжнародний рейс прибув до Борисполя: аеропорт нагадує правила

Перший регулярний міжнародний рейс з початку карантину прилетів до аеропорту «Бориспіль». Ним став рейс білоруської авіакомпанії «Belavia», що прибув із Мінська.

Відсьогодні, 15 червня, в Україні відновлено міжнародні регулярні авіаперевезення. Про це нагадали у пресслужбі летовища.

– Ми ретельно готувались до зустрічі пасажирів і змінили деякі робочі процеси, щоб гарантувати найвищий рівень безпеки для подорожуючих, – йдеться у повідомленні.

Наразі в аеропортах діє низка карантинних обмежень. Також в аеропорту «Бориспіль» повідомляють про такі правила:

  • Усі рейси обслуговуються в терміналі D. Зайти в термінал можуть тільки пасажири з квитком (посадковим талоном), екіпажі та працівники. Винятком можуть бути супроводжуючі в особливих випадках (наприклад, супроводжуючі пасажирів з обмеженою рухливістю, дітей, що відлітають без супроводу дорослих тощо).
  • Біля терміналу D цілодобово працює багаторівневий паркінг. Ви можете залишити тут своє авто та зручно і швидко дістатися терміналу.
  • У зоні вильоту внутрішніх рейсів та в зоні міжнародних рейсів працює один із чотирьох бізнес залів.
  • Кафе, ресторани та магазини Duty Free будуть працювати із врахуванням вимог фізичного дистанціювання, наявності антисептиків для рук та можливості безготівкового розрахунку. Не продаватиметься преса та дитячі іграшки.
  • Для тих, хто подорожує з дітьми. За потреби, можна скористатися однією з кімнат для пасажирів з дітьми, але за умови знаходження у кімнаті однієї родини.
  • Кімнати для куріння та дитячі ігрові майданчики всередині терміналу закриті – користуватися ними заборонено. Також у терміналі не буде рекламної друкованої продукції (журнали, газети тощо).
  • Для утилізації використаних засобів індивідуального захисту (маски, рукавички), на території аеропорту встановлені спеціальні урни.

Нагадаємо, що сьогодні експрес до Борисполя відновив роботу.