П'ять переваг доставки їжі додому для киян

П'ять переваг доставки їжі додому для киян

У навколишньому світі високих швидкостей жителям великих міст доводиться протягом дня вирішувати десятки і сотні проблем. Часу, а іноді й сил, катастрофічно не вистачає. Але ж і харчування ніхто не скасовував. Як викроїти час на закупівлю продуктів, приготування? Адже тільки хот-догами і бутербродами ситий не будеш, та й для здоров'я це шкідливо.

А в умовах сьогоднішнього карантину додалася ще одна проблема – категорично не рекомендується залишати зайвий раз житло без особливої потреби, уникати контактів з іншими людьми. Тут на допомогу прийде BOX Catering – послуга доставки готової їжі в офіс або на будинок. Адреса офісу компанії: м. Київ, вул. Антоновича, 158. Замовлення можна оформити за телефоном: 067-647-22-85.

Переваги доставки їжі кейтеринговою компанією

До п'яти основних «плюсів» послуги замовлення страв додому або на роботу в офіс входять:

  • економія не тільки сил і часу, а й грошей;
  • якість (тільки свіжі натуральні продукти);
  • швидкість (приготування і доставка обіду в офіс або на будинок займе всього пару годин);
  • гнучкість (стандартне меню або ексклюзивні страви, приготовані за індивідуальним замовленням);
  • великий асортимент.

Різноманітність страв, їхня свіжість

Набори гарячих страв, закусок і десертів поставляються за вказаною адресою в спеціальних боксах. Користуючись послугами кейтерингових компаній, ви зможете легко урізноманітнити свій раціон, організувати правильний режим харчування, відводити більше часу на відпочинок. Завдяки широкому асортименту страв з м'яса, овочів, дарів моря і інших продуктів можна щодня міняти обіднє меню, організувати трапезу в будні і свята для всієї родини з урахуванням побажань і переваг кожного її члена.

За якістю і різноманітністю готова їжа порівнянна з ресторанною, але вартість – набагато нижча. Усі страви готуються безпосередньо перед доставкою тільки зі свіжих продуктів, що купуються у перевірених постачальників. Передбачені страви і для тих, хто вважає за краще дієтичне харчування. Процес приготування здійснюється кухарями на власних виробничих потужностях, доставляються продукти штатними кур'єрами.

Особливості обслуговування в період карантину

Хоча заборони на самовивезення готових страв поки немає, для запобігання пандемії коронавірусу кейтерингові компанії ввели послугу безконтактної доставки готових страв. Алгоритм її надання полягає в наступному:

  • заздалегідь оплачений в режимі онлайн замовлення кур'єр залишає в додаткової захисної коробці під дверима клієнта;
  • повідомляє по телефону про доставку;
  • клієнт забирає коробку із замовленням;
  • кур'єр відправляється виконувати наступне замовлення.

Той, хто приносить і приймає замовлення, обов'язково повинен бути в масці та рукавичках.

Така послуга виключає необхідність походів за продуктами, при цьому люди забезпечуються якісним повноцінним харчуванням відповідно до їхнього смаку й уподобань.