Київські бібліотеки підготували пізнавальні зустрічі онлайн

Київські бібліотеки підготували пізнавальні зустрічі онлайн

Цього тижня бібліотеки столиці запрошують приєднатися до подій, присвячених психології, літературі, мистецтву та інформаційній безпеці. Вони пройдуть на Facebook-сторінках книгозбірень.

Бібліотеки Солом'янки
 

Маніпулятори і психопати: розрізнити і знайти управу

Психологічні тренінги та семінари в рамках проєкту «ReСтарт». Запрошуємо вас на вебінар від практикуючого психолога, КПТ-терапевта, засновника Тренінгової агенції «PRO Trainings» Злати Біневич. Тема зустрічі: «Маніпулятори і психопати: розрізнити і знайти управу». 
Коли: 15 червня о 15:00.

Де і як читати новини в часи постправди і популізму?

Онлайн зустріч із експертом з комунікацій Георгієм Арабулі.
Поговорять про:
- основи інформаційної грамотності, які вбережуть від дезінформації та маніпуляцій;
- як розрізняти серйозні медіа та інфоресурси-маніпулятори;
- чи соцмережі можуть бути джерелом достовірної інформації;
- як сприймати інформацію з медіа критично;
- як не панікувати і зберігати холодний розум в час бурі «поганих новин».
Коли: 15 червня о 19:00.

Здорові звички довгожителів

Корисна розмова з лікарем Отто Стойка та соціальним працівником Іриною Цісар.
Коли: 18 червня о 19.00

Публічна бібліотека імені Лесі Українки


Анатолій Васильович Горовий – відомий український історик, прозаїк і поет, художник, педагог, дуже цікава і багатогранна особистість. У 1990-ті Анатолій Васильович Горовий був одним із тих, хто започаткував Києво-Печерський гуманітарний колегіум, і став його першим ректором. Створив творче об᾿єднання «Отава», працював старшим науковим співробітником Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Він є автором прозових книг: «Доки шабля в руці», «Перший руський іконописець Київскої Русі – Аліпій», «Забутий митрополит Сильвестр Косов» та поетичних збірок «Вже за обрієм  та коротка мить…», «Поза текстом…», «А воля – такий гіркий трунок…», «А на початку Було … Logos = любов, знання, слово», «Осідлай вітер» тощо.


Павло Коробчук – поет, музикант, журналіст. Народився 1984 року в Луцьку. Навчався на відділенні сходознавства КНУ ім. Тараса Шевченка.
Автор поетичних книг: «Натщенебо» (2005), «Цілодобово» (спільно з Б. Горобчуком та О. Коцаревим) (2007), «Кайфологія» (2010), «Динозавр» (2011), «Мерехтіло» (2013), «Kameňolom» (переклади на словацьку) (2013), «Pôžitkológia» (переклади на словацьку) (2015), «Хвоя» (2017), книжки оповідань «Священна книга гоповідань» (2014) та роману «Море для шульги" (2012).
Лауреат конкурсів «Неповторність» (2003), «Смолоскип» (2004), «Молоде вино» (2005), «Неосфера» (2006), «Підкова Пегаса» (2006), «Літературний Олімп» (2007), «Просто так» (2008), «Привітання життя» (2009), конкурсу сайту slonyk.com (2010), «Коронація слова» (2012).

Нагадаємо, у столиці презентують незвичайне дослідження про Виноградар.