«Портал кохання»: у київському парку встановили незвичайний пам’ятник батькам

«Портал кохання»: у київському парку встановили незвичайний пам’ятник батькам

Оригінальна скульптура з’явилася в парку «Орлятко» на Відрадному у Солом’янському районі. Ідея встановлення пам’ятника, присвяченого батькам, належить епатажному бізнесмену Гаріку Корогодському.

Композиція виконана у вигляді канапи, на якій відпочиває подружжя - Діма та Маня. Чоловік у майці читає газету, а дружина в бігудях дивиться телевізор. У скульптурі відображені батьки Гаріка.

- Я десять років виношував ідею пам'ятника батькам. Все не влаштовувало, одне банально, інше пафосно. Пробував працювати з різними скульпторами - все не те. Доки не розговорився з Дмитром Івом із Харкова - рішення прийшло відразу, – розповів Гарік Корогодський на своїй сторінці у Facebook.  

За його словами, батьки були однолюбами як все їх покоління.

- Кращі миті свого життя Дімка провів на дивані, на Лепсе, 7б. Поруч сиділа Маня, гладила ногу. Вони розлучилися на п'ять років, на які він пережив маму. Моя мама була чемпіоном світу з горя. Вона пережила Голодомор, війну, смерть дочки. Але не втратила головного – кохання, - розповів Гарік Корогодський.

Водночас він зазначив, що пам’ятник, встановлений на Відрадному, не його батькам.

- На ньому ні імені, ні таблички. Та й не пам'ятник він зовсім - це портал кохання. Приходьте, фоткайтесь, подаруйте Мані від Діми кульбабку. І зателефонуйте батькам, хто може. Прямо зараз, - закликав Гарік Корогодський.  

Нагадаємо, що раніше відомий бізнесмен знявся в інформаційному ролику проти COVID-19.