Затори біля Північного мосту в Києві зникнуть у найближчі дні

Затори біля Північного мосту в Києві зникнуть у найближчі дні

Проспект Степана Бандери на ділянці від вул. Набережно-Рибальської до Північного мостового переходу вже у верхньому шарі дорожнього одягу. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

-Враховуючи інтенсивний трафік цієї магістралі, для влаштування верхнього шару покриття був використаний один із найміцніших і витриваліших нині типів асфальтобетону – щебенево-мастиковий, марки 20, - пояснив Густєлєв. - Саме такий асфальтобетон також був використаний на минулих вихідних при влаштуванні верхнього шару покриття на вул. Заболотного.

Роботи на об’єкті ведуться у цілодобовому режимі: вдень – підготовчі роботи, вночі – масштабне асфальтування.

У найближчі ночі масштабні роботи з асфальтування триватимуть – буде влаштовано верхній шар покриття на з’їздах і в’їздах на шляхопровід на перетині пр.Степана Бандери та пр.Героїв Сталінграду.

Нагадаємо, що роботи з капремонту на проспекті Бандери  виконуватимуть поетапно до кінця листопада 2020 року. Про це йдеться в плані-графіку ремонтних робіт, що додано до договору «Київавтодору» з підрядною організацією — виконавцем «Автомагістраль Південь». Цей договір було укладено 4 вересня 2018 року. Наразі виконано ремонт частини магістралі в районі Почайни й на підходах до Північного мосту, залишилося відремонтувати ділянку від озера Йорданського до шляхопроводу на перехресті вулиць Теліги та Кирилівської.

Читайте також: «У Києві готують до капремонту основні дороги та мости»