Українські зірки заспівали, щоб врятувати аеропорт «Київ» від банкрутства

Українські зірки заспівали, щоб врятувати аеропорт «Київ» від банкрутства

Аеропорт «Київ» влаштував незвичний концерт, щоб привернути увагу до катастрофічної ситуації, у якій він опинився. Через пандемію COVID-19, аеропорт втратив весь пасажиропотік та майже всі доходи.

Якщо держава не втрутиться, криза часів пандемії може стати останньою для улюбленого київського аеропорту. Банкрутство аеропорту «Київ» матиме катастрофічні наслідки для міжнародного іміджу, економіки, ринку праці. Адже аеропорт «Київ» це 8 000 робочих місць у суміжних підприємствах,зазначають на підприємстві.

Міжнародний аеропорт «Київ» – це другий за розміром аеропорт України, який приймає майже 3 мільйони пасажирів на рік. А це близько 30 000 рейсів на рік в 140 міст та 48 країн світу.

В аеропорті повідомляють, що підприємство є другим за сумами відрахувань платником податків до бюджету Києва серед комунальних підприємств.

– За минулі 10 років аеропорт повернувся до життя. Збудовано нові термінали, відреставрована злітно-посадкова смуга, відновлена інфраструктура, погашені чужі борги. Проте цього разу аеропорту не впоратися самому, – зазначають у аеропорту.

Аби привернути увагу до складної ситуації, аеропорт «Київ» 12 червня 2020 року влаштовує онлайн марафон, до якого приєднаються зірки української естради: Тетяна Піскарьова, Гарік Кричевський, група «SELFY», Солоха, Олег Шак &Стиль Брата, Михайло Грицкан, а також гурти «SVITLA», «HighUp5», Клей Угрюмого та «AVIATOR». Виконавці Віктор Павлик, Міла Нітіч, Євген Хмара, Артур Боссо, Сергій Мітрофанов, Ігор Мамушев, Аня Добриднєва, Оксана Пекун та інші.

Ведучою онлайн марафону #SaveKyivAirport є заслужена артистка України Тетяна Піскарьова та радіоведучий Серж Гагарін.

Організатори марафону подбали про усі санітарно-гігієнічні норми.

Нагадаємо, як зміняться авіаперельоти через пандемію: нові правила.