Кличко: Скандальну забудову на Леся Курбаса демонтують

Кличко: Скандальну забудову на Леся Курбаса демонтують

Місто змусило забудовника на проспекті Леся Курбаса прибрати частину об’єкту, яку він незаконно звів на дорозі.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

– Як тільки з’явилася інформація, місто одразу направило на будівництво комісію з перевіркою. Працівники ШЕУ Святошинського району виявили порушення меж будівництва. Тому керівництво комунальної корпорації «Київавтодор» звернулось до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, прокуратури столиці та поліції щодо реагування на правопорушення, наголосив Кличко.

Він зазначив, що комісія встановила, що в результаті дій забудовника порушені межі будівництва та пошкоджена проїжджа частина. А в дорожнє покриття встановлена монолітна залізобетонна опора. 

– Замовник будівництва не отримував та й не міг отримати погодження будувати на дорозі! До того ж, фахівців «Київавтодору» спочатку не допустили на об’єкт для огляду й оцінки нанесених місту збитків. І забудовник спочатку відмовлявся прибрати конструкцію. Але після деяких аргументів щодо можливих «перспектив» місто змусило забудовника погодитися і прибрати витвір будівельного «креативу» з дороги. Власним коштом. Вчора під вечір забудовник розпочав роботи з демонтажу конструкції з проїжджої частини. І також відновить там дорогу, підкреслив Віталій Кличко. 

Мер столиці зауважив, що земельну ділянку для зведення цього ТРЦ Київрада виділила ще в 2010 році.