Завдяки ініціативним киянам, облаштували сквер на Троєщині

Завдяки ініціативним киянам, облаштували сквер на Троєщині

На перехресті вулиці Марини Цвєтаєвої та проспекту Володимира Маяковського облаштований публічний простір. Це стало можливо завдяки реалізації проєкту Громадського бюджету. Його підтримали 1 390 киян, а на його втілення передбачалося близько 838 тисяч гривень. 

– Не морозьтесь, коли вас просять проклікати за проєкти у Громадському бюджеті. Бо інакше посеред випаленої сонцем Троєщини не з'явились би такі оазиси, як цей сквер. Навіть попри те, що підрядники накосячили місцями, ще пару років підрости деревам і буде затишне місце, де приємно зупинитись, написав киянин Ігор Іванов. 

Раніше це був непривабливий публічний простір, з відсутньою елементарною інфраструктурою (лави, затінення, озеленення, смітники тощо). Основна ідея наповнення незадіяної території створення комфортного, затіненого та затишного скверу для зустрічей та відпочинку.

Перехрестя, за описом проєкту, має перетворитися на відкритий організований простір сквер. Існуюча пішохідна зона розбивається на чотири сегменти з масштабною висадкою листяних дерев та облаштуванням місць відпочинку. По бокам простору облаштовуються велосипедні доріжки. Влаштування зон відпочинку розраховане на різні потреби користувачів, і у сквері можна зручно перепочити або провести час з друзями.

Нагадаємо, 19 станцій київського метрополітену обладнають дефібриляторами.