Безкоштовний показ вистав організував столичний театр

Безкоштовний показ вистав організував столичний театр

Під час карантину Театр на Липках пропонує ознайомитися зі своїми виставами для дітей та дорослих, які можна подивитися вдома. Посилання на спектакль доступно на сайті протягом доби. 

Розклад показів онлайн вистав
Посилання на перегляд безкоштовної відеотрансляції шукайте у день показу на цій сторінці.

КАЗКА «ЛЕ ТЯБ БЕТ» 8+ (ДОСТУП ДО 10.06, 18:00)

Події музичної вистави, що розгортаються спочатку на даху королівського палацу, а згодом у його просторій залі, відбуваються саме у переддень Нового року. Сажотрус, який рідко спускається з даху, вирішує проникнути у палац через димохід. Власне, він щороку туди потайки спускається під час новорічних свят, аби помилуватися святково вбраною ялинкою та … Принцесою.
 
10.06 (середа), 19:00 – КРИМІНАЛЬНА КОМЕДІЯ «ВОВКИ ТА...» 16+ (ДОСТУП ДО 11.06, 17:00)


За О. Островським.
Сила грошей в усі часи була рушійною силою. Заради них люди йдуть на будь-які вчинки. Гроші надають людині владу, силу, впевненість у собі. Ця гонитва за здобиччю перетворює людину на тварину і тоді вже в світі homo sapiens діють звірячі закони. У цьому шаленому житті є вовки, а є вівці. Але, як відомо, Фортуна, річ не постійна і якщо сьогодні тобі пощастило стати вовком, то завтра ти можеш з легкістю перетворитись на вівцю.
 
11.06 (четвер), 18:00 – МУЗИЧНА ВИСТАВА «КОРОЛЬ ДРОЗДОБОРОД» 7+ (ДОСТУП ДО 12.06, 18:00)

Живе собі у замку красива, але дуже вередлива принцеса. Сватаються до принцеси поважні представники інших держав. Та принцеса не тільки відмовляє їм, але знаходить в кожному якусь ваду, висміює їх і дає їм образливі прізвиська. Та одного разу замок відвідує молодий король, в якому все бездоганно... Але й у ньому принцеса знаходить маленький недолік і прилюдно ображає його. Розгнівавшись, її батько-король дає обіцянку, що видасть заміж свою вередливу доньку за першого, хто зайде у ворота королівського замку.
Подивившись цю музичну виставу, маленькі глядачі обов’язково наспівуватимуть прекрасні мелодії почутих пісень, надовго запам’ятають королівський бал або комічне сватання женихів. Діти із захопленням слідкуватимуть за смішними і повчальними пригодами Принцеси у лісовій хащі чи на міському ринку. Перевірена віками казка навчить дитину людяності, доброті, терпінню, повазі до себе та інших.
 
12.06 (п'ятниця), 19:00 – КОМЕДІЯ «МІСЯЦЬ У СЕЛІ» 16+ (ДОСТУП ДО 13.06, 18:00)

Природні стихії борються зі стихіями в людських серцях. Здається, про любов було написано так багато, але Тургенєв дає свою інтерпретацію, свій погляд, свою трактовку. На театральній сцені – спроба режисера розповісти можливий варіант правди, а саме, любов спроможна піднести, змінити на краще людину, а може повністю її знищити. Сам автор позиціонує цю п’єсу як комедію. Режисер, в свою чергу, ставить перед собою завдання розіграти історію, а смішно це чи сумно – нехай вирішує глядач.
 
13.06 (субота), 19:00 – КАЗКА «СЕРЦЕ П’ЄРО» 5+ (ДОСТУП ДО 14.06, 18:00)

Поетична, вишукано красива, зворушлива французька казка Мішеля Турн’є познайомить вас з милою Коломбіною, якій доводиться вибирати між П’єро – уособленням тихої, ніжної ночі, і Арлекіном – веселим, кумедним і легковажним, як весняний день. І дорослі, і малята полюблять трьох героїв традиційної французької комедії, співпереживатимуть їх казковим – і таким реальним – проблемам. Але легкий смуток розлуки обов’язково зміниться радістю від зустрічі із справжнім коханням.
 
14.06 (неділя), 19:00 ДРАМА «СМАК МЕДУ» 14+ (ДОСТУП ДО 15.06, 18:00)

Яким довгим буває шлях до любові. Герої вистави «Смак меду» у постановці Юрія Кочевенка за однойменною п’єсою Шейли Ділені, шукають один одного в пітьмах власного нерозуміння тих скарбів, які весь час існують поруч із ними. Мабуть тільки пройшовши тяжкий шлях жорстокості і бруду, втрат та розчарувань людина навчається цінувати вічні радості буття.