Біля метро Театральна покажуть героїчну оборону Донецького аеропорту в світлинах

Біля метро Театральна покажуть героїчну оборону Донецького аеропорту в світлинах

10 червня о 12:00 у вікнах будівлі «Укрінформ» відкриється фотовиставка «Героїчна оборона Донецького аеропорту» (2014-2015)». Це 50 фотографій, зроблених «кіборгом» Русланом Боровиком, а також низка цитат-спогадів захисника аеропорту Дмитра Вербича, що увійшли до його нової книжки «Точка неповернення». 

Кожен банер виставки показує перебування «кіборгів» у ДАПі з різних боків: умови, в яких знаходилися наші вояки, їхній побут та дозвілля, аеропорт зсередини, позиції, понівечені російськими солдатами будинки місцевих жителів, моменти відчаю і радості, а також обличчя тих, хто боронив свою землю. Фотовиставку присвячено всім земним і небесним героям, які захищали Донецький аеропорт.

Оборона Донецького аеропорту тривала з весни 2014-го до зими 2015-го і стала символом спротиву українців російській військовій агресії. Уся країна, затамувавши подих, стежила за новинами про ДАП протягом 242 днів. Під час боїв за аеропорт українські вояки продемонстрували силу, витримку, відданість та незламність.

Захід пройде біля будівлі «Укрінформ», за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 8/16. Вхід вільний. Відкриття буде транслюватися онлайн на сторінці Українського інституту національної пам’яті. 

Саму ж виставку можна буде побачити у вікнах «Укрінформ» до 21 червня.

Нагадаємо, столичний музей запрошує на космічну експозицію і повітряний бій.