Учні повертаються у спортивні школи та басейни столиці

Учні повертаються у спортивні школи та басейни столиці

Спортивні школи та басейни відновлюють роботу у Києві. Але за певних умов.

Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

На початку тижня вчергове послабили протиепідемічні заходи. Зокрема, це стосується і закладів фізичної культури і спорту міста Києва, які відновили роботу.

  • Не більше 1 особи на 10 кв. м зали для індивідуальних занять або 1 особи на 5 кв. м зали для групових/командних занять.
  • Не більше 10 осіб у групі.
  • Працівники та відвідувачі мають користуватися маскою чи респіратором.

Крім того, дозволено проведення спортивних, молодіжних та спортивно-масових заходів, зокрема масових тренувань на відкритих майданчиках, а також спортивні змагання.

Важливо те, що участь у таких заходах можуть брати не більше 50 осіб, окрім заходів, що передбачають перебування учасників протягом тривалого періоду на одній території.

Також дозволено функціонування басейнів для навчально-тренувальних груп та індивідуального відвідування. Такі заняття проводяться за умови дотримання норм одночасного перебування на одній доріжці.

У всіх зонах проведення занять та масово-спортивних заходів розміщено додаткові місця для обробки рук антисептиками, паперові рушники та контейнери для їхньої утилізації. А перед початком тренувань чи під час заходу обов’язково вимірюється температура працівникам та відвідувачам.