Школу з ліфтами реконструюють у Солом’янському районі

Школу з ліфтами реконструюють у Солом’янському районі

Масштабна реконструкція з добудовою енергонезалежної школи № 22, що в Солом’янському районі на просп. Відрадному, 36-в, триває за графіком.

Про це повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп після перевірки ходу робіт, інформує пресслужба КМДА.

– Сьогодні активно тривають фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи. На фінальну стадію виходять роботи з облаштування дощової каналізації, опалення, вентиляції, пожежної сигналізації та електрики, – розповів Вячеслав Непоп.

Він наголосив, що ця школа стане першим у районі закладом освіти, де втілена концепція повної енергонезалежності, – опалення та нагрів води тут відбуватиметься за рахунок тепла землі. Земляні роботи з будівництва ґрунтових насосів завершать уже в червні.

Наразі вже виконали влаштування фундаменту будівлі, зовнішніх та внутрішніх стін,

Після реконструкції у школі № 22, окрім новітньої енергонезалежної системи, з’являться також повністю оновлені навчальні кабінети, гардеробні та медичні приміщення, спортивна зала з роздягальнями, зал хореографії, кабінети образотворчого мистецтва і праці.

Також у школі буде читальна зала із книгосховищем та актова зала.

Окрему увагу приділили розвитку безбар’єрного простору для комфорту всіх відвідувачів – для цього будівлю обладнають ліфтами та пандусами.