Як працюють столичні бібліотеки у червні

Як працюють столичні бібліотеки у червні

В умовах карантину читачі бібліотек можуть отримати книжки додому за попереднім замовленням.

Порядок видачі книжок додому та надання послуг копіювання документів за попереднім замовленням Публічної бібліотеки імені Лесі Українки

Абонементи основного відділу та віддалених відділів бібліотеки пропонують скористатися послугою отримання книжок додому за попереднім замовленням. Електронними каналами зв’язку для замовлення книжок, які ви можете підібрати онлайн через електронний каталог бібліотеки, є: мобільний зв'язок, Viber, Telegram (оператор Київстар – (068) 384-46-60, оператор МТС Vodafone – (095) 864-03-74); тел. відділу мистецтв (вул. Велика Житомирська, 4) – 044 278-70-03; тел. відділу літератури іноземними мовами (бульв. І. Шамо, 2/7) - 044 295-16-09; тел. відділу краєзнавчої літератури та бібліографії (вул. В. Винниченка, 16) – 044 486-00-77; е-пошта відділу абонемента на Тургенєвській, 83-85: [email protected]; е-пошта бібліотеки: [email protected]; функція «Надіслати повідомлення» на сторінці бібліотеки у Facebook. Можна також звернутися щодо первинного запису у бібліотеку та оформлення електронного бібліотечного квитка.

Для замовлення копіювальних послуг можете також телефонувати за номерами (044) 486-03-75 (читальна зала), (044) 486-01-46 (бібліотечна довідка), а також за вищевказаними номерами телефонів віддалених відділів. Замовлення приймаються щоденно, крім неділі, з 9:00 до 18:00.

Отримати замовлення можна з понеділка по четвер з 12:00 до 18:00, у суботу – з 12:00 до 16:00. Якщо бажаєте замовити книжку додому або ж копію публікації, ви маєте усно чи письмово вказати автора, назву/тематику книжки, рік, номер періодичного видання, сторінки для копіювання, а також власне прізвище, ім’я та по батькові, номер бібліотечного квитка. Працівники бібліотеки повідомлять вам номер  замовлення.

Записи підібраних за замовленням книжок вносяться в електронний формуляр користувача, книжки пакуються в поліетиленові пакети із зазначенням номера замовлення. Підібрані на замовлення для копіювання матеріали із фонду бібліотеки видаватимуться через вікно видачі. Копії робитимуться у присутності користувача.
Отримати пакет із замовленими книжками, копії документів можна через вікно видачі, що у відділі абонемента, та від фоє (на фасаді приміщення по вул. Тургенєвська, 83-85), вказавши номер замовлення. Щоб викликати бібліотекаря задля отримання послуги ксерокопіювання та ламінування документів, натискайте на кнопку виклику біля вхідних дверей у фоє бібліотеки.

Книжки залишайте лише в боксі для повернення (біля вхідних дверей у відділ абонемента). Книжки, які повертають користувачі, відкладаються у коробки із зазначенням дати повернення для 10-денної обсервації. У випадку перебування на майданчику більше як дві особи, дотримуйтеся дистанції біля вікна видачі (орієнтуйтеся на розмітку). Зверніть увагу, що при отриманні пакета з книжками ви маєте можливість продезінфікувати руки.

Приміщення бібліотеки залишаються зачиненими для відвідувачів.


З 1 червня відновила свою роботу бібліотека Маяковського (вул. Ентузіастів, 29)

Книги можна замовити по E-mail: [email protected] та на сторінці Facebook, надіславши повідомлення.
Дізнатися про наявність книг у бібліотеці ви можете за допомогою електронного каталогу або у бібліотекаря, а також скориставшись електронним каталогом.
Графік роботи: пн-пт – з 11.00 до 15.00; сб, нд – вихідні.