Другу чергу реконструкції парку біля озер завершили у столиці

Другу чергу реконструкції парку біля озер завершили у столиці

Мешканці Троєщини мають на одне чудове місце для відпочинку більше. Завершено другу чергу реконструкції будівництва парку з водними об’єктами, розташованого вздовж просп. Романа Шухевича між вулицями Оноре де Бальзака та просп. Маяковського.

Про це повідомили в пресслужбі КО «Київзеленбуд».

Роботи тут розпочалися у вересні 2019 року з розчищення водойми та прилеглої території.

– Унікальність парку у його розташуванні біля водойм. І ми це обіграли. Ще коли цю територію важко було назвати парком, біля водойм часто можна було побачити рибалок. Зараз для них є спеціально облаштовані вимостки. Під час першої черги біля першої водойми була встановлена декоративна альтанка, під час другої – збудували оглядовий майданчик. З шахового павільйону також відкривається вид на водойму, – розповідає в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Загалом під час другої черги було влаштовано 4 700 кв. м прогулянкових доріжок із ФЕМ, 1 860 кв. м доріжок із фібробетону, встановлено сучасні лави, урни для сміття, 45 опор для LED-освітлення, 62 камери відеоспостереження та 8 сигнальних кнопок.

Для спортивного відпочинку тут встановлено ворк-аут, збудовано багатофункціональне спортивне поле для мініфутболу й волейболу.

Біля першої водойми відтепер є простір для вигулу собак.

Для озеленення території навколо другої водойми та частково першої було влаштовано 3,3 га газону, висаджено більше 30 дерев та майже 2 000 кущів. Щоб парк зеленів навіть у спеку, було прокладено 6 763 м. п. поливо-зрошувальної системи.

Зазначимо, будівництво парку з водними об’єктами на Троєщині загальною площею 9,5848 га відбувається у три етапи – за кількістю водойм на його території. У жовтні 2018 року було відкрито першу чергу площею 2,3 га.

Вже розпочато роботи біля на третій черзі – розчищається водойма та територія біля неї. Враховуючи значну площу парку, в третій черзі планується збудувати ще одну громадську вбиральню. Також передбачено встановити амфітеатр, альтанку, оглядовий майданчик, майданчик для зарядки електротранспорту, фуд-корт, тенісний майданчик та майданчик для паркування велосипедів.